13:15
Телемагазин
09:45
Теніс. Кубок Девіса. Чвертьфінал. Австралія - Нідерланди

Юрист розповів, чи загрожує Селезньову кримінальна відповідальність за погрози журналісту

На нападника подав заяву народний депутат
Юрист розповів, чи загрожує Селезньову кримінальна відповідальність за погрози журналісту
Євген Селезньов / фото - Футбол 1/2/3

Спортивний юрист Ілля Скоропашкин розповів про можливі наслідки для форварда «Міная» Євгенія Селезньова через загроз журналісту Сеньківу:

«У Кримінальному кодексі України є статті« Погроза або насильство чтодо журналіста »(345-1) і« Посягання на жіття журналіста »(348-1), але для судової перспективи кримінальної справи важливо, щоб загроза мала реальний характер. Визнаватися буде тільки та загроза, яку сприйняв сам потерпілий, як реальну небезпеку.

У той же час, на опублікованих в інтернеті записах ми чуємо, як одна людина (Селезньов) принижує співрозмовника, в тому числі погрозами, а другий (Сеньків) з нього фактично стебется, не сприймаючи це серйозно.

Якщо чесно, я не бачу підстав для того, щоб Селезньов поніс в результаті кримінальну відповідальність за свої дії, незалежно від того, що за заявою журналіста в поліції внесуть відомості в ЄРДР про вчинення кримінального правопорушення.

Футбольної громадськості відомий бурхливий, а часом неврівноважений характер цього спортсмена. Але, на мій погляд, не в кращому світлі виглядає і його співрозмовник, який очевидно провокує футболіста, і все це в результаті переростає в дуже неприємна розмова, рівень пристойності якого явно залишає бажати кращого. Ця історія не прикрашає нікого: ні футболіста, який розуміє, що він відома людина в футбольному суспільстві і повинен вміти контролювати емоції, ні журналіста, спілкування якого в цій розмові має очевидні риси троллінгу.

Як відомо, дзвінок Селезньова був викликаний попередніми висловлюваннями журналіста, які спортсмен порахував образливими і недостовірними, тому зазначу, що в таких ситуаціях спірні питання необхідно вирішувати в суді. Якщо людина вважає, що стосовно нього була опублікована недостовірна інформація, ніж порушена його ділова репутація, честь і гідність, він повинен діяти виключно правовим способом. Тільки так можна не тільки домогтися спростування, а й отримати відповідну грошову компенсацію. І не потрібно ніяких дзвінків і телефонних образ, які можуть бути оцінені в тому числі як загроза фізичної розправи.

Упевнений, що в цій справі ніяких кримінальних санкцій не буде. Депутатське звернення, звичайно, здатне звернути додаткову увагу до даної історії, але суті це не змінює ».

Раніше стало відомо, що народний депутат відправив звернення в поліцію через погрози Селезньова Сеньківу.

Нагадаємо, промоутери ММА запропонували форварду і журналісту вирішити конфлікт на рингу.

Джерело: Meta-ratings Павло Харченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: