Українець Віктор Коваленко продовжує відновлюватись після травми

У матчі 22 туру Серії А Ювентус приймав Емполі.

Українського легіонера Емполі Віктора Коваленка не було навіть на лаві запасних своєї команди, він продовжує лікуватись після отриманого пошкодження.

А його клуб здійснив подвиг у Турині, відібравши очки в одного з лідерів чеміонату.

Проблеми Ювентуса почалися на 18-й хвилині, коли пряму червону картку отримав Аркадіуш Мілік. Рефері ухвалив рішення, що його фол тягне на вилучення, переглянувши ВАР.

Юве вийшов уперед на початку другого тайму, коли першим на добивання у штрафному майданчику Емполі встиг Душан Влахович.

На 70-й хвилині Томмасо Бальданці відіграв гол ударом із середньої дистанції. Ювентус, який перебував в меншості, нічого не зміг запропонувати команді Давіде Ніколи в атаці, гра так і завершилася з рахунком 1:1.