11:05
Телемагазин
09:50
Гандбол. Бундесліга 2. Мотор (Запоріжжя) - ТУС Н-Люббеке

«За 10 років знищили все». Ярославський – про стан бази у Високому

Президент «Металіста» повідомив, що на даний момент команда там не тренується
«За 10 років знищили все». Ярославський – про стан бази у Високому
Олександр Ярославський / Фото - УНІАН

Президент «Металіста» Олександр Ярославський розповів в ефірі телеканалу «Футбол» про нинішній стан бази у Високому. Також власник клубу повідомив, що на даний момент команда її не використовує.

Хотел б я повноцінного повернення на базу в Високому? Звісно! У 2005 році, коли я прийшов, там щури бігали, ми від них палицями відбивалися. Ви ж пам'ятаєте. За останні 10 років тут знищили все, що тільки можна було. Ми відновили. Я витратив гроші не на свою власність. І навіть якщо вони мені не повернуться. Нехай буде подарунок харків'янам.

Я вже говорив: ми ж не ворони, по 300 років жити не будемо. Але хочу своє, що мені відміряно, прожити в кайфі і комфорті. Не хочу жити в тому стані стадіону.

Коли прийшов сюди, мало не отримав розрив серця, побачивши, у що його перетворили. І база убита вся. Упевнений, ніхто їй не займається. І стоїть будівля академії вбите. А воно ж продовжує і далі. Адже ніхто нею не займається, ніхто не фінансує. А морози, а опалювальні системи? Все приходить в непридатність. Нехай це сьогодні державна або міська власність, але вона ж приходить в непридатність.

Нас там немає. Нас немає на базі. «Металіста» на базі немає. Не знаю, хто там. Коли я продав клуб Курченко, взагалі 8 років об'їжджав це все десятої дорогою, щоб не бачити всього цього. Поки база в незрозумілому стані - я туди навіть не їду. Якщо я будував, я знаю там кожен мікрон. Я допоможу це сделать.

Ярославський також заявив, що не поспішає радіти, незважаючи на відрив в 11 очок від «Крівбасса».

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: