Завтра 3

Забарний пояснив, чому проти «Барселони» з Мессі було грати простіше

«Динамо» Луческу поки тільки поступається каталонському гранду
Ілля Забарний / Фото - ФК Динамо Київ

Захисник «Динамо» Ілля Забарний прокоментував в інтерв'ю SportArena поразка в матчі групового етапу Ліги чемпіонів проти «Барселони» (0: 1). Також центрбек порівняв каталонців с Ліонелем Мессі і без нього.

Ігра по-своєму була важкою. Чуть-чуть інша в порівнянні з «Баварією». Але теж було важкувато.

Раніше при виході з оборони в атаку було легше за рахунок того, що Мессі - не любитель пресингувати. А зараз було дуже складно в першому таймі, адже вони на нас сильний тиск виробляли.

У них в першому таймі в нападі грав Люк де Йонг. Через що іспанці більше подавали. За рахунок цього десь і була гострота. В принципі, ми майже впоралися, якщо не брати до уваги моменту, з якого забив Піке. Це футбол. Треба рухатися дальше.

Раніше захисник «Барселони» Жерар Піке поділився думкою з приводу гри.