Вчора 3
Сьогодні 3

«Задня точка перетворилася на млинець». Захисник Полісся – про матч із Кривбасом

Чоботенко поділився враженнями від другого центрального поєдинку туру УПЛ
Сергій Чоботенко / Фото - ФК Полісся

Захисник Полісся Сергій Чоботенко поділився в інтерв'ю прес-службі клубу враженнями від матчу 13-го туру УПЛ проти Кривбасу (1:1).

Спочатку, коли зайшли в роздягальню, то всі були похмурими, але потім зайшов президент, зайшов тренер, підбадьорили. Вони, звісно, теж вважають, що ми більше заслуговували на перемогу. Загалом можна сказати, що одна помилка в захисті вирішила результат цього матчу.

Пропущений гол і в підсумку — 1:1. Ми розберемо цей момент, щоб в майбутньому такого не було. Кривбас непогано грав в обороні, але й моментів у них, ну, скільки — один? І гол. У нас же були два стовідсоткових моменти.

Я вважаю, що перший тайм – 50 на 50, все ж таки у нас там було більше моментів. У Кривбаса скільки – один момент, коли був гол? Більше не пам'ятаю. В нас були два моменти стовідсоткових, які ми не реалізували.

Кривбас непогано грав у захисті, у них хороші гравці грають в обороні. Непросто реалізовувати моменти проти таких суперників. Не знаю, може на тренуваннях десь не допрацьовуємо. Будемо цей момент вирішувати також.

Тривога? Та ніяк не вплинуло, матч тільки почався. Посиділи, почекали, поки закінчиться – і все. Задня точка тільки у млинець перетворилася від того, що на лавочках сиділи, а так нормально. Я вже шуткував на тренуванні, що нам можна регламент змінювати – по 120 хвилин грати, щоб ми вже більше до цього звикли.

Раніше головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб заявив, що команда хоче виграти чемпіонат України.