Заховайло: «Після замін я зрозумів, чому приставка і.о. у Петракова - справедлива »

Футболісти з лавки не змогли посилити гру
13 жовтня 2021р. 10:42
Олександр Петраков / фото - УАФ

Відомий футбольний агент В'ячеслав Захувайло на своїй сторінці в Facebook прокоментував втрату українцями очок в матчі з боснійцями (1: 1) :

«Вболівальники Львова найкращі. Так, як вони підтримують збірну, не вміють ні в одному місті.

Гра закінчилася, як закінчилася. Могли виграти, і могли програти. До семидесятих хвилині, після замін, я зрозумів чому, приставка і.о. справедлива. Нехай сам тренер відповідає на це питання. Щоб не було образ, що його поливає хтось брудом.

Не стріляйте в піаніста, він грає як вміє ».

На заміну Ярмоленко, Шапаренко, Яремуку и Циганкову у другому таймі з'явилися Зубков, Булеца, Сидорчук і Сікан.

Незважаючи на те, що останні 20 хвилин команда намагалася забити м'яч за допомогою великої кількості подач в штрафну, вміє добре грати на другому поверсі Артем Довбік залишився на лавці запасних.

Раніше екс-гравець збірної України також розкритикував дії Петракова.