Вчора 2
Сьогодні 19
Завтра 14
Розгорнути Згорнути

Захисник « Чорноморця » після 0: 3 від « Шахтаря »: Ми провели фантастичний перший тайм »

Одеський клуб майже всю гру провів в меншості
Ілля Путря / фото - FootBoom

Захисник « Чорноморця » Ілля Путря прокоментував розгромне поразку від « Шахтаря » (0: 3) в матчі п'ятого туру УПЛ:

« Класний матч з дуже сильним суперником з прекрасною атмосферою. Звичайно, видалення трохи надломило нас. Але вважаю, провели фантастичний перший тайм. Ми не оборонялися навіть вдесятером, були моменти. Так, штанга, гол, ВАР.

Пишаюся нашою командою. Велике спасибі уболівальникам за атмосферу. На жаль, результат незадовільний, але суперник дуже сильний.

Забив « Шахтар » вже 4 м'ячі – 3 з них скасували ».

Одесити залишилися вдесятером вже на 13 хвилині, коли Богдан Білошевскій отримав пряму червону картку.

У складі « Шахтаря » вперше за 9 місяців вийшов Андрій Пятов залишив свої ворота в недоторканності.

Нагадаємо, екс-тренер « Шахтаря » Паулу Фонсека розповів, чому не зміг очолити « Тоттенхем ».

Джерело: Футбол 1/2/3 Павло Харченко