Розгорнути Згорнути

Збірна Франції завдяки дублю Мбаппе обіграла Данію в матчі ЧС-2022

Чинні чемпіони світу гарантували собі вихід в 1/8 фіналу поточного турніру

У матчі 2-го туру ЧС-2022 збірна Франції вирвала перемогу у Данії.

Якщо перший тайм пройшов без забитих м'ячів, то в другій 45-хвилинці вболівальники стали свідками трьох голів.

На 61-й з передачі Ернандеса відкрив рахунок в матчі Мбаппе, але за сім хвилин табло на стадіоні стало показувати 1:1 – це рахунок зрівняв Крістенсен

Останнє слово в протистоянні залишилося за французами – Мбаппе на 86-й оформив дубль.

Завдяки цій перемозі команда Дідьє Дешама набрала 6 очок в групі D і першою серед учасників турніру гарантувала собі місце в 1/8 фіналу.