Зараз 1
Вчора 6
Сьогодні 2

Збірна Сінгапуру з трьома видаленнями ледь не вийшла в фінал Кубка Південно-Східної Азії, не забивши пенальті в кінці матчу

Гра курйозів, де Індонезія була сильнішою
25 грудня 2021р. 22:10

Збірна Індонезії в неймовірному матчі півфіналу Кубка Сузукі ААФ (Кубок Південно-Східної Азії) зуміла пройти збірну Сінгапуру.

Героєм матчу став рефері з Оману Елхамті, Який до фінального свистку безжально видалив трьох гравців збірної Сінгапуру. Причому деякі фоли навіть не тягнули на жовту картку, що буде яскраво видно в відеоогляді.

Незважаючи на все це, Сінгапуру вдалося не тільки відігратися вдесятиром, але і вийти вперед, граючи вже вдев'ятьох. Ну а далі трапився просто парад курйозів. На 87-й хвилині Індонезія зрівняла рахунок, а в компенсований час арбітр вказав на «точку», і у збірної Сінгапуру з'явився неймовірний шанс вийти у фінал.

Втім, 11-метровий команда не реалізувала і матч перейшов в екстра-тайми. Два неймовірно безглуздих голи в першій 15-хвилинці забезпечили Індонезії вихід у фінал в цьому скандальному матчі. Закінчували зустріч гості ввосьмером.

Перша зустріч між командами завершилася внічию 1: 1. За регламентом АСЕАН в плей-офф не включене правило виїзного гола.

Індонезія - Сінгапур 4: 2 (дв.)

Голи: Валіан, 11, Архан, 87, Ануар, 91 (АГ), Вікрі, 105 + 2 - Сон, 45 + 4, Сулайман, 74

Вилучення: Бахарудін, 45 + 2, Фанді, 67, Санні, 119

У фіналі Індонезія зіграє з переможцем пари В'єтнам - Таїланд.