Журналіст: Незважаючи на війну, в Катарі до російських уболівальників краще ставлення, ніж до українських

Раніше джерело повідомляло про спроби відібрати прапор України
Журналіст: Незважаючи на війну, в Катарі до російських уболівальників краще ставлення, ніж до українських
Фото - Twitter

Українських уболівальників неохоче пускають на стадіони чемпіонату світу-2022, у росіян таких проблем немає. Про це повідомив журналіст Валерій Пригорницький, що працює на місці.

Через кляту війну у Катарі боязко ставляться до громадян України. Мені Hayya Сard (візу для в'їзду в країну на період ЧС-2022) підтвердили за декілька днів до вильоту. Не пощастило товаришу, одеситу Руслану, який працює моряком. Він змушений був прокладати шлях в Катар через дев‘ять кіл пекла. На початок чемпіонату візи він не мав і одні квитки в Катар згоріли. Тож він вирішив йти ва-банк – летіти у Катар без візи. Однак умовно з Варшави чи Стамбулу ніхто на літак без візи не пустить.

Руслан дізнався, що полетіти в Катар, не маючи на руках Hayya Сard, можливо лише з Дубаї. Там літаки відправляються в Доху як рейсові автобуси - двічі на годину. І таких як він, без візи, чимало. У його літаку безвізових було приблизно тридцять людей. Всі вони вирішували свої питання на місці в аеропорту Дохи. В середньому ця процедура займала не більше півгодини, однак Руслану довелося перейматися питанням Hayya Сard 5,5 годин. Його документи та особистість вивчали прискіпливо, мотивуючи це тим, що він може осісти у Катарі як біженець. Руслану навіть довелося показувати скани всіх контрактів з роботодавцями.

І якщо йому врешті-решт вдалося потрапити до Катару, то трьом іншим українцям – ні. От така біда тут спіткає земляків. Найприкріше те, що росіян пускають без проблем, на матчі Бразилія – Сербія їх було чимало.

Раніше Пригорницький повідомив, про те, що в уболівальників хотіли відібрати прапор України на вході.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

війна

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: