Сьогодні 14
Завтра 3

Жиру: «Краще програти зараз, ніж під час Євро»

Франція провела один із найгірших матчів останнім часом

Нападник італійського Мілана Олів'є Жиру прокоментував домашню поразку збірної Франції в товариський матч з Німеччиною (0:2). Цитує досвідченого нападаючого журналіст Альфредо Педулла.

«Не треба шукати виправдань. Ми почали гру не найкращим чином, і вони застали нас зненацька. Також ми не використали своїх можливостей. Нам потрібен час для того, щоб відреагувати та проаналізувати.

Це попередження для нас, ми повинні бути готові від початку і протягом усіх 90 хвилин матчу. Ми надто багато втрачали м'ячів.

У першому таймі ми мали кілька шансів, нам вдавалося залишатися небезпечними. Однак у результаті німці перевершили нас. Але краще програти зараз, аніж під час Євро», — заявив 37-річний нападник.

Цього сезону Олів'є Жиру відіграв за Мілан 36 матчів, забив 14 голів і віддав 9 результативних передач.