Вчора 1
Сьогодні 3
Завтра 5

Зідан: « Заряду енергії від перемоги над « Ліверпулем » вистачить до кінця сезону »

« Реал » пробився в півфінал Ліги чемпіонів
Зінедін Зідан / Фото - ВВС

Головний тренер « Реала » Зінедін Зідан висловився про нічию в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти « Ліверпуля » ( 0: 0 ). Вона дозволила « вершковим » вийти в півфінал турніру. Слова фахівця передає офіційний сайт UEFA.

Ми розуміли, що доведеться сьогодні потерпіти. Але в підсумку отримали те, що хотіли. Думаю, ми добре підбудовувалися під ситуацію. Ми осідлали ліверпульський ураган і можемо пишатися своїм виступом.

Знали, що суперник почне дуже жваво. У перші 15 хвилин він був дійсно дуже хороший. Але це нормально. У чвертьфіналі Ліги чемпіонів часом доводиться окопатися в обороні. Ми зробили це і пройшли далі.

Ми заслужено пройшли далі. Присвячую цю перемогу своїм хлопцям. Вона додасть нам новий заряд енергії, якого вистачить до кінця сезону.

Нам вдалося пройти далі, але ми поки що ще нічого не виграли. Але я пишаюся тим, що ми робимо. А тепер час відпочити і насолодитися успіхом.

Ми доклали величезних зусиль. За тиждень у нас було три найважливіших матчу. Ради, що цей відрізок залишився позаду.

Те, що робить Куртуа, – це щось феноменальне. Це наш хлопець, наш вратарь.

раніше гру прокоментував візаві Зідана Юрген Клопп.