07:20
Тринадцятий поверх. Художній фільм
07:40
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Добродій-Медуніверситет-ШВСМ - Галичанка-ЗУНУ

Зінченко: «Манчестер Сіті » – це дуже хороші емоції і спогади. Але потрібно рухатися далі »

Новачок «Арсеналу» – про трансфер в лондонський клуб
Зінченко: «Манчестер Сіті » – це дуже хороші емоції і спогади. Але потрібно рухатися далі »
Олександр Зінченко / Фото - boardroom.tv
Український легіонер «Арсеналу» Олександр Зінченко в інтерв'ю YouTube-каналу Влади Седан зізнався, що ключову роль в його трансфер з «Манчестер Сіті» зіграв іспанський наставник лондонців Мікель Артета.

«Рішення піти з « Манчестер Сіті » було для мене дуже непростим. Але в той же час, коли я поспілкувався з нинішнім головним тренером ( Мікелем Артета – прим. Tribuna.com ), якого я дуже добре знаю, для мене це рішення стало набагато простіше. Після 5 повних сезонів і 6 років емоції трохи переповнюють всередині. Але я готовий. Я хочу новий виклик для себе. Я 100 відсотків упевнений, що можу вирости і розвиватися як футболіст в лондонському « Арсеналі».


«Це великий клуб. Це клуб, за який я мріяв виступати ще в дитинстві з часів Анрі і молодого Фабрегаса. Я прийняв це рішення, і я дуже схвильований, тому що це новий виклик для мене. Буду робити все, щоб це рішення було на 100 відсотків вірним. Воно і є правильне для мене. Я ні про що не шкодую. Хочу ще раз подякувати « Манчестер Сіті » за всі ці роки. Я тут дуже багато взяв. У мене тут з'явилося багато друзів і рідних людей. Я буду сумувати за ним».


«Але життя триває. Ми ставимо перед собою нові цілі. Ключовий фактор переходу – це головний тренер « Арсеналу ». Я сказав і Гвардіоле, що якщо я одного разу покину « Манчестер Сіті », то наступним моїм тренером буде Мікель Артета. Поспілкувавшись з ним, я на 100 відсотків був упевнений у своєму рішенні. « Манчестер Сіті » – це дуже хороші емоції і спогади. Але потрібно рухатися далі. Перегортати цю сторінку і писати нову історію».


«Як Артета мене переконав? Не стану говорити це на публіку. Це був приватний розмова, і він був не один. Це було по відношенню до футболу, як тренер мене бачить в команді, моя функція, моя роль. Мені це дійсно імпонує, і я загорівся».


Відзначимо, що Артета працював в штабі Гвардіоли в «Манчестер Сіті».

Нагадаємо, Зінченко перейшов в « Арсенал » з «Манчестер Сіті» за 35 мільйонів євро.
 

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: