Знову «Металіст» і знову скарги на рефері. Тренер «Прикарпаття» вважає, що харків'яни забили з офсайду

Команда Кучера здобула розгромну перемогу
14 листопада 2021р. 10:42
фото - ФК Металіст

Головний тренер «Прикарпаття» Олег Рипан прокоментував розгромна поразка від «Металіста» (0: 4) в матчі 18-го туру Першої ліги :

Наскільки рахунок по грі?

«По грі. У першому таймі програли центр поля, ось і отримали. Потім почали робити заміни. Готуємося на «Оболонь». У нас далі два важливих матчі. Програли у справі ».

Чому програли центр поля?

«Через більшої майстерності футболістів« Металіста ». Ми грали б більш жорстко, але суддя б посадив на картки ».

Чи був офсайд в епізоді, коли «Металіст» відкрив рахунок?

«Суддя помилився, на мою думку. Що тут говорити?»

У другому таймі ви хоробро грали, не стали закриватися.

«Грали, як грали. Чи не зупинилися, хлопці проявили свій характер ».

Якщо не дивитися на рахунок, то грою задоволені?

«Частково. Перший тайм ми програли, а в другому - боролися. Робимо висновки і готуємося на «Оболонь»

У вас були кадрові проблеми. Як це позначилося на грі?

«Самі бачите, який рахунок. Грають одні й ті ж футболісти. Коли хтось випадає - у нас відразу ж проблеми ».

Харків'яни забили чотири безмовних м'яча і продовжую впевнено очолювати таблицю Першої ліги.

Раніше президент «Дніпра-1» прокоментував суддівство в Україні, розповівши про вплив «Металіста» на арбітраж.

Джерело: Перша ліга Павло Харченко