07:30
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Сербія - Франція
08:30
Мотоперегони. Rookies Cup 2022. Гонка 1. Портімао

Аблаєв: «Чотири роки готувалися, щоб виграти командні змагання, але не змогли виступити»

Тренер збірної України дуже засмучений цією обставиною
16 лютого 15:12
Аблаєв: «Чотири роки готувалися, щоб виграти командні змагання, але не змогли виступити»

Головний тренер збірної України з фрістайлу Енвер Аблаєв в ефірі «UA: Перший» після олімпійського срібла Олександра Абраменко не став кривити душею і зізнався, що розраховував на медаль і в командних змаганнях.

Збірна України пропустила командні змагання через коронавірус у трьох фрістайлістів:

«Емоції просто неймовірні, настільки важко було все це проходити, тому що Олімпіада була дуже ... ми не змогли виступити в командних змаганнях, за що я хочу принести вибачення. Ми всі ці чотири роки готувалися, щоб виграти ці змагання. Але коронавірус вніс свої зміни. Тому ми були змушені пропустити ці старти. Хлопці практично в день змагання вийшли з карантину.

Я до сих пір все одно не можу відійти від командних змагань. Три дні було дуже важко, я був сам не свій. На мені особи не було. До мене, практично, ніхто не підходив, тому що бачили, наскільки це все було у мене написано на обличчі.

Тому що чотири роки я кожен день прокидався з думками про те, щоб приїхати на ці змагання і виграти саме перші командні змагання на Олімпійських іграх. Це було дуже важливо. Але, на жаль, ніхто такого не очікував. Пандемія почала косити всіх наших спортсменів. Ми приїхали з Америки сюди здорові повністю, перші чотири дні пройшли на ура, а потім буквально за два дні до старту почали показувати позитивні тести. Це просто вибило все з-під ніг у мене. Я був дійсно розчарований.

У нас є молодь. Вона виросла за ці три з половиною роки. Ми за цей час зробили неймовірне. Тому що довести не просто до Олімпійських ігор, а довести в конкурентноздатній формі, практично кожного, щоб кожен міг боротися за медаль ....

Так Дімі Котовскому трохи не пощастило в півфіналі. З дівчатками трошки складніше, але вони вже у нас є, вони теж ростуть. І я дуже сподіваюся, що на наступних Олімпійських ігор ми все-таки розквитаємося ».


Нагадаємо, медалі Абраменко також могло не бути, через травму, яку спортсмен отримав напередодні початку кваліфікації.

Сергій Остапенко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: