Енвер Аблаєв: «Всі хочуть перемогами прославляти Україну на міжнародній арені»

Наставник збірної України – про підготовку команди до сезону-2022/23
08 листопада 2022р. 18:39
Енвер Аблаєв: «Всі хочуть перемогами прославляти Україну на міжнародній арені»
Енвер Аблаєв / Фото - Facebook
Головний тренер національної збірної України з лижної акробатики (фрістайл) Енвер Аблаєв в інтерв'ю прес-службі НОК розповів про підготовку команди до нового сезону.

«Збір в Австрії тривав майже місяць. Ми на ньому відпрацювали стрибки, які будемо робити взимку: на Кубках світу та чемпіонаті світу. Також були проведені контрольні змагання, на яких спортсмени повинні показати найскладніші стрибки. З чим вони дуже добре впоралися».


«Ми готуємося до збору в Фінляндії на снігу, який розпочнеться 15 листопада. І всі стрибки, які вони здійснювали на воді, вони будуть переносити на сніг і відпрацьовувати приземлення. Ми вже багато років їздимо в Метменьштеттен. Там одні з кращих умов лижної акробатики, адже там є батути і лонжа, яку ми постійно використовуємо для підготовки найскладніших стрибків, і потім їх переносимо на трампліни. Хлопці мотивовані, стан хороший, всі хочуть перемогами прославляти Україну на міжнародній арені, адже іншого виходу немає – тільки вперед».


«Найближчі змагання – це Кубок світу в Фінляндії. Як я вже говорив, ми туди їдемо 15 листопада, будемо там тренуватися та готуватися до цих змагань. Пізніше будуть два Кубка Європи, на яких будуть змагатися наші юніори. Зараз ми готуємося до виїзду на цей збір і сподіваюся, що команда в цьому сезоні покаже високі результати».


Раніше олімпійський чемпіон з фрістайлу Олександр Абраменко опублікував в соцмережах фотографії з Президентом України Володимиром Зеленським, спортсмен був удостоєний нагороди до 31 річниці незалежності України.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: