Котовський: «Чотири медалі за два дні – це дуже приємно»

Дмитро залишився задоволений своїм виступом
23 січня 14:15
Котовський: «Чотири медалі за два дні – це дуже приємно»
Український фристайліст Дмитро Котовський прокоментував виступ на етапі Кубка світу у Канаді.

Про результат на етапі Кубка світу.

Я задоволений своїм виступом. В перший день відчуття були не такі приємні, бо вважав, що посів вище місце (був незадоволений оцінкою за стрибок у суперфіналі). А сьогодні я заслужено посів друге місце, тому задоволений.

Це два перших мої п’єдестали на Кубках світу, ще й один за одним вийшло виграти. Емоції тільки позитивні. Протилежні від тих, що були після першого етапу в Фінляндії. Тоді вся наша команда виступила не так добре, як хотілося б. А тут чотири медалі за два дні – це дуже приємно.

Про двох змагальних дня.

Думаю, що на другий день після "бронзи" було простіше виступати. Але й там, й там була відповідальність. В другий день я вже розумів, що можу, і є всі шанси боротися за п’єдестал.

Про суддівство на змаганнях.

Відчувається, що судді значно зараз ріжуть бали за стрибки (у них з’явилась можливість дивитися стрибки у слоу-моушені). Мені навіть здається, та й всій нашій команді, що нам "зрізають" навіть сильніше ніж іншим. Тут тільки один вихід – стрибати краще за всіх інших, а для цього треба ще більше тренуватись.

Про підтримку уболівальників.

Це було неочікувано та дуже приємно. Така підтримка на Кубках світу в нас перший раз. Ми навіть не знали, що будуть наші вболівальники. В перший день одна компанія людей, а в другий - інша. Це підбадьорювало. Групка наших уболівальників кричала набагато гучніше, ніж більша кількість канадійців.

Стоїш на старті і чуєш, як вони кричать та вболівають. Це дуже приємно. Але в той же час було відчуття всередині, що їх підвести не хочеться. Але потім розумієш, що виступаєш для себе і гасиш це відчуття


Раніше ми повідомляли, що Котовський завоював срібло і бронзу на етапі Кубка світу.

Джерело: suspilne.media Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: