Вчора 3
Сьогодні 3
Завтра 3

Косенко: « Добре зіграв воротар Сухов. Після другого гола намагалися грати за рахунком »

Збірна України в першому матчі з Данією виграла з рахунком 6: 2
08 квітня 2021р. 13:35
Олександр Косенко / Фото: uaf.ua

Збірна України з футзалу переграла Данію в матчі відбору на Євро-2022 з футзалу. Головний тренер команди Олександр Косенко прокоментував в ефірі програми « Футбол News» результат першого поєдинку.

Було нелегко, особливо в першому таймі. Ми могли відразу забити, але не забили і у суперника були моменти. Добре зіграв наш воротар Сухов, виручив нас в деяких ситуаціях. Нам вдалося забити другий гол, який був дуже важливий і потім у другому таймі намагалися грати за рахунком.

після двох поразок від Хорватії Україна бореться тільки за другий рядок.

Нагадаємо, що другий матч збірної України проти Данії відбудеться 8 квітня. Початок о 19:00.