Зараз 5
Вчора 19
Сьогодні 16
Завтра 4

Збірна Нідерландів не зуміла знову засмутити Україну, забивши на частку секунди після фінальної сирени

Сербія здобула вольову перемогу і подарувала «синьо-жовтим» путівку до чвертьфіналу Євро-2022
29 січня 2022р. 08:43
Фото - UEFA

Збірна України в третьому турі групового етапу Євро-2022 мінімально поступилася Португалії (0: 1). Однак, незважаючи на дві поразки, підопічні Олександра Косенко вийшли з квартету.

Путівку в наступний раунд подарувала перемога Сербії над Нідерландами (3: 2) після 0: 2 по ходу гри. Але «синьо-жовті» були за частки секунди від вильоту.

Справа в тому, що Мохамеду Аттаібі в самій кінцівці вдалося заштовхати м'яч у ворота сербів. Правда зробив він це вже після сирени про закінчення матчу.

Крім того, Саїд Бузамбу не реалізував пенальті на 35-й хвилині. У разі нічиєї саме Нідерланди б вийшли в плей-офф.

У чвертьфіналі Україна зіграє проти Казахстану.