Збірна України не обіграла дружню країну росії та поставила під сумнів вихід на ЧС

У минулому матчі «синьо-жовті» катком проїхалися по цьому ж супернику
11 жовтня 2023р. 20:40
Фото - АФУ

У четвертому турі еліт-раунду відбору на чемпіонат світу-2024 збірна України зіграла внічию з Сербією.

У минулому турі «синьо-жовті» легко впоралися з суперником (6:1). Але номінально домашня гра виявилася набагато важчою.

Перший тайм виграли серби завдяки голу Петрова. Після перерви Жук допоміг українцям лише відновити рівновагу.

Україна вийшла на перше місце у групі, але Польща, що відстає на бал, ще зіграє з аутсайдером Бельгією. У разі перемоги «Кадри» «синьо-жовті» випередять Хорватію у рейтингу других команд своїх квартетів. Чотири з них розіграють путівку, що залишилася, у плей-офф.