Зараз 3
Вчора 19
Сьогодні 10
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

Чепурний – про медаль чемпіонату світу: «Старався відходити від думок про шанс на нагороду»

Українець став третім в опорному стрибку
09 жовтня 2023р. 16:31
Чепурний – про медаль чемпіонату світу: «Старався відходити від думок про шанс на нагороду»
Фото: Getty Images

Бронзовий призер чемпіонату світу-2023 Назар Чепурний підсумував виступ на чемпіонаті світу-2023.

Про налаштування на чемпіонат світу

Ще до чемпіонату світу я розумів, що маю шанс на нагороду, але максимально старався відходити від цих думок. Вони заважали, мені завжди такі думки заважають. Намагався сконцентруватися на тому, щоб просто виконати свою роботу, а вже який результат від цього буде – залежатиме від того, як виконаю цю роботу.

Про результати на турнірі

Звісно, можна було покращувати. Найкращий стрибок я виконав за команду – три гвинти, він у мене чистіший. Його я виконав на 14.900 бала, це дуже гарна оцінка. А от другий стрибок виконав уперше на цих змаганнях, бо перед цим його не відчував. І, як кажуть у нас, «стрибав з листа». Звісно, розумів, що можна покращувати стрибок, бо оцінка другого стрибка практично на пів бала нижча, а, зазвичай, вони у мене однакові.

Звісно, ці змагання для мене були дуже нервові. Не тільки через те, що на кону стоять якісь власні результати та командна ліцензія – ще й атмосфера. Та й взагалі це були дуже складні змагання. Але нічого, я впорався і слава Богу за це. А щодо хвилювання, звісно воно було, бо хотілося зробити все в перший день: кваліфікуватися на стрибок та максимум від себе показати в командній кваліфікації, щоб відібратися на Ігри.

Не знаю, є такі моменти, коли не хочеться думати, а просто насолоджуватися моментом. Нарешті я дочекався того моменту, коли можу насолодитися ним. Мабуть, щоразу, коли щось виграєш – це щось нове. Але зараз я просто насолоджувався тим, що знаходжусь на чемпіонаті світу.

Нагадаємо, що збірна України фінішувала у першій десятці медального заліку ЧС-2023.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів