Зараз 2
Вчора 7
Сьогодні 4
Завтра 9
Розгорнути Згорнути

Головний тренер збірної України розповів, через кого українці не вийшли у фінал чемпіонату світу у командних змаганнях

Сартинський вважає, що за кращих обставин «синьо-жовті» були би у вісімці найкращих
13 жовтня 2023р. 09:05
Головний тренер збірної України розповів, через кого українці не вийшли у фінал чемпіонату світу у командних змаганнях
Фото: pravda.com.ua

Головний тренер збірної України Геннадій Сартинський знайшов винуватця невиходу у фінал чемпіонату світу у командних змаганнях:

Коли готується команда, є командні змагання, є особисті. На командних змаганнях усі працюють на команду. Я сидів потім на трибунах і дивився, як усі команди на складних приладах збавили складність своїх комбінацій. На тренуваннях бачив, що у Ковтуна та Стельмаха дуже сильні комбінації, вони гарні, але екстремальні. Тобто, будь-яка помилка веде за собою падіння. Я тренерці тричі сказав, що треба трішки збавити. Краще збавити, заробити трішки менші бали, але це буде стабільна комбінація, і ми зможемо пройти цей прилад за 39-40 балів. У Стельмаха та Ковтуна гарна поперечина, я на них сподівався, бо у них вона сильніша, ніж у Чепурного та Верняєва.

Збавив і Олегу, і Чепурному комбінації, щоб вони пройшли стабільно і не впали. Коли я це казав, тренерка Ірина Горбачова все вислухала, але вони зробили ті ж комбінації. У підсумку те, про що я попереджав, воно й сталося: Ковтун помилився, Стельмах двічі помилився. Я не вважаю, що це їхня вина. Треба було трішки збавити комбінацію, прибрати один чи два перельоти і все було б гаразд. Ми б тоді вибороли не лише олімпійські ліцензії, але й потрапили у фінал.

Нагадаємо, що збірна України фінішувала у першій десятці медального заліку ЧС-2023.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 5)

Коментарі 3

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
21 жовтня 2023р. 00:13
Скільки можна свій провал на ЧС перекладати на іншого?Верняєв,Чепурний виступили найгірше для команди,всі пройшли не без помилок,які треба визнати.Не можеш признати свої помилки,не можеш керувати збірною-уйди,дай дорогу іншим.
21 жовтня 2023р. 22:58
Ірина Володимирівна Надюк, це ви? Дуже істерична особа, через яку і маємо  ці проблеми в команді
13 жовтня 2023р. 20:29
Так п'ять з шести найнижчих оцінок, що було відкинуто в кваліфікації, отримали Чепурний та Верняєв, тобто навіть спрощенні вправи їм не вдалось виконати якісно для команди, то стратегія Сартинського не зіграла. Якби Надюк (Горбачева) зробила аналогічно, хлопці б не посіли 12 місце. Чепурний та Верняєв були в ненайкращій формі на ЧС, але виконали завдання - здобули командну ліцензію - тепер без внутрішніх розборок хай готуються до ОІ

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця