Завтра 8

Ковтун не зміг взяти медаль ЧС, незважаючи на свою заяву перед турніром

У фіналі багатоборства українець став сьомим
05 листопада 2022р. 10:53

У Ліверпулі, Великобританія, проходить чемпіонат світу зі спортивної гімнастики. Напередодні, 4 листопада, розігрувалися медалі в індивідуальному багатоборстві, де Україну представляв Ілля Ковтун.

19-річний спортсмен в сумі набрав 82,365, що дозволило йому зайняти сьоме місце. Золото завоював олімпійський чемпіон Токіо Даікі Хасімото (87,198), срібло – представник Китаю Чжан Бохен (86,765), бронзу – японець Ватару Танігава (85,231).

Таким чином, Ковтун не зміг повторити свій успіх минулорічного чемпіонату світу, коли в багатоборстві він став третім.

Напередодні цього ЧС спортсмен був також налаштований вкрай рішуче і навіть заявив, що не планує повертатися з Ліверпуля без медалі турніру.

Проте, збірна України ще може виграти нагороду чемпіонату світу-2022. 6 листопада пройде фінал в опорному стрибку, де «синьо-жовту» команду представить Ігор Радівілов.