Вчора 4
Сьогодні 9
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Міжнародна федерація гімнастики назвала критерії допуску для росіян на міжнародні турніри

«Нокаут» для атлетів з країни-терористки
12 листопада 2023р. 12:21
Міжнародна федерація гімнастики назвала критерії допуску для росіян на міжнародні турніри
Спортивна гимнастика / Фото - slate.com
Міжнародна федерація гімнастики (FIG) оприлюднила критерії допуску російських і білоруських атлетів на міжнародні турніри. Відповідний документ був опублікований прес-службою організації.

Відповідно до критеріїв МОК, опублікованими в березні 2023 року, FIG не допускатиме на змагання спортсменів, пов'язаних з армією і силовими структурами, також федерація не пустить на турніри спортсменів і осіб обслуговуючого персоналу, публічно підтримали війну на території України. При цьому будь-які контракти з органами національної безпеки і збройними силами будуть прирівняні до підтримки війни.

Всі спортсмени з росії і білорусі, а також їх штаби повинні утримуватися від будь-яких контактів (як вербальних, так і невербальних) з державними символами країн: прапором, гімном і гербом, а від також будь-яких емблем і знаків спортивних федерацій і національних олімпійських комітетів.

Також атлети можуть виступати тільки в індивідуальних змаганнях. При цьому заява на отримання нейтрального статусу спортсмени повинні подавати в FIG самостійно англійською мовою і за встановленою формою. Заявка повинна бути подана не менше ніж за 60 днів до турніру, на якому хоче виступити гімнаст.

Використання і демонстрація прапорів росії і білорусі заборонені.

Нагадаємо, чемпіон світу-2023 зі спортивної гімнастики німець Лукас Даузер виступив проти повернення російських і білоруських спортсменів на міжнародні турніри під нейтральним прапором.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

FIG

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця