Вчора 15
Сьогодні 13
Завтра 5
Розгорнути Згорнути

Олімпійський чемпіон з росії: «Міжнародна федерація гімнастики поставила нереальні умови допуску»

Вони не мають шансів потрапити на Ігри в Парижі
21 грудня 2023р. 10:52
Олімпійський чемпіон з росії: «Міжнародна федерація гімнастики поставила нереальні умови допуску»
Давід Белявський / Фото - Facebook
Олімпійський чемпіон-2020 зі спортивної гімнастики Давид Белявський для рашистських ЗМІ назвав «нереальними» умови допуску FIG (Міжнародна федерація гімнастики) росіян до міжнародних турнірів.

«FIG поставила нереальні умови [допуску]. Найперше, що ми всі належимо до клубів ЦСКА, «Динамо». Звісно, коли нас лише усунули, були якісь думки. Минуло півтора роки, я вже зі спокійною душею готуюся до наступного року. Весь рік планую тренуватися, може, довше за».


«Міжнародний олімпійський комітет (МОК) може рекомендувати будь-що. Вони і нам рекомендують не проводити змагання, нібито ми маємо проблеми з допінгом. Хочеться спитати, а з яким? Вони беруть якісь старі дані, а ми однаково винні. Сподіваюся, на Ігри дружби все одно приїде багато країн. Вся команда, яка виступала на Олімпійських іграх у Токіо, зараз продовжує свою кар'єру, тому самі можете судити, чи впав у нас рівень у збірній чи ні. Я просто дуже люблю те, чим займаюся, тож мені не треба шукати мотивацію. Змагань, звісно, хотілося б більше, але не як футбол. Ми до такого поки що не готові».


Раніше FIG дозволила росіянам виступати на міжнародних турнірах у нейтральному статусі – за дотримання суворих критеріїв.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця