22:30
live
Інформаційний марафон
00:20
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

Пахнюк: «Хлопці йдуть, йшли та будуть йти від головного тренера збірної України»

30-річний гімнаст – про кар'єру, відхід з команди та переїзд в Італію
Пахнюк: «Хлопці йдуть, йшли та будуть йти від головного тренера збірної України»
Петро Пахнюк / Фото - Twitter
30-річний український гімнаст Петро Пахнюк розповів про своє прохання прибрати його зі складу збірної через непотрапляння в заявку команди на чемпіонат світу-2022 зі спортивної гімнастики, який пройде з 29 жовтня по 6 листопада в Ліверпулі (Великобританія).

«Після звільнення мого тренера В'ячеслав Лаврухіна в кінці 2021 року, до речі, тренера чинного чемпіона Європи (Радівілова) в той час на стрибку, і єдиного фіналіста Олімпійських ігор (мене) на окремих приладах, я вирішив переїхати тренуватися в Італію з сім'єю, тому що не бачив подальшої нормальної комунікації з головним тренером, а кар'єру власне хотів продовжити».


«Попередив всіх, маючи на увазі, що я не перший український спортсмен, який має можливість тренуватися за кордоном, отримав дозвіл, і в січні 2022 року переїхав. 15 вересня мені повідомили, що мене не ставлять на чемпіонат світу-2022 та з 15 жовтня викликають на збір».


«Між головним тренером та мною комунікація повністю відсутня, на чемпіонат Європи потрапив в команду без відео за результатами змагань. Зараз продовжую виступати і демонструвати результат на змаганнях, це видно публічно і знаю, що керівництво в курсі, тому що хлопці зі збірної розповідають, що відбувається і про що говорять всередині».


«Те, що молодь набирає 79, а я 77 (сума, яка об'єктивно допоможе команді) – це прекрасні новини, але виступати вони не мають права на цьому ЧС. Не знаю, чому він про це згадав, можливо, не знав, що відповісти і таким чином вказав на мою слабкість або перехвилювався. Але він, як головний тренер, повинен говорити все, а я як гімнаст тільки за себе. Резюмую і кажу відверто: мені зараз конфлікти не потрібні, і для Міністерства спорту тим більше».


«У цей непростий час для нашої держави головний тренер робить що хоче, але як чинити, що робити, не йому мене судити. Він думає, що я останній? Підніміть списки збірної за минулий рік, за цей і давайте побачимо, що буде з наступним роком. Хлопці йдуть, йшли і будуть йти від нього. І далеко не війна причина того».


«Конфлікт завершено, я поклав заяву про відхід на стіл, це все, про що він мріяв, так вважаю. Він позбувся ще одного гімнаста – ну, нехай так, це тільки характеризує його як некваліфікованого фахівця і все. Є Україна, є команда, є гімнастика і є результат, а перенесення особистісних відносин за рамки ділових – це неправильно і непрофесійно. Так що рухаюся далі. Свою кар'єру я не завершую – зміниться керівник, я повернуся і буду виконувати свої обов'язки».


«Надалі хотілося б цю тему не продовжувати, тому що про гімнастику і про мене в тому числі хотілося б чути і читати результати змагань, а не пристрасті і конфлікти. Але якщо будуть відповіді, я зупинятися не збираюся, тому що заявляю і вважаю, що дії головного тренера не об'єктивні, а пояснення далеко не відповідають дійсності. Слава Україні Слава Героям ЗСУ».


Раніше головний тренер збірної України зі спортивної гімнастики Геннадій Сартінскій прокоментував склад команди, який візьме участь в чемпіонаті світу-2022.
Джерело: ua.tribuna.com Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: