Подкопаєва: «Це жахливо, що МОК збирається дозволити російським спортсменам взяти участь у Олімпійських іграх»

Титулованная гімнастка звернулася до міжнародних спортивних федерацій
Подкопаєва: «Це жахливо, що МОК збирається дозволити російським спортсменам взяти участь у Олімпійських іграх»
Олімпійська чемпіонка-1996 зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва в Instagram опублікувала лист до міжнародних олімпійських комітетів щодо допуску росіян і білорусів до міжнародних змагань.

 Майже рік тому, 24 лютого 2022 року, Росія незаконно вторглася в суверенну та незалежну державу Україну та розпочала жорстоку та нічим не спровоковану війну. Геноцид продовжується, оскільки російським громадянам дозволено вільно подорожувати, покидати свою країну та займатися повсякденним життям без занепокоєння чи почуття провини.

Це жахливо та обурливо, що МОК дозволяє російським та білоруським спортсменам виступати на майбутніх Олімпійських іграх під нейтральними та неполітичними прапорами. Спорт – це все, що завгодно, але не нейтральність. Він наповнений політикою більше, ніж хтось це визнає. Ми не можемо дозволити їхнім спортсменам змагатися під час війни, що триває, і крапка.

На Росію необхідно чинити тиск з усіх боків, щоб вона якнайшвидше припинила війну та вийшла з України. Закликаю всі НОК і спортивні комітети світу не підтримувати дозвіл щодо участі росіян та білорусів в Олімпійських іграх та спорті, поки триває війна. Ми маємо моральний обов’язок зберігати цілісність спорту через гуманність і співчуття. Ми маємо моральний обов’язок робити те, що правильно, а не що легше чи політкоректніше.

Навіть найкраща гра у світі не є ціннішою, ніж людське життя.


У Швеції відреагували на можливий допуск росіян до міжнародних змагань. 
Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: