Стелла Захарова: «У Беленюка потужна програма, яка передбачає фундаментальні зміни. У Гутцайта її немає»

Віце-президент Української федерації гімнастики – про майбутні вибори голови НОК
14 листопада 2022р. 17:55
Стелла Захарова: «У Беленюка потужна програма, яка передбачає фундаментальні зміни. У Гутцайта її немає»
Стелла Захарова / Фото - Facebook
Олімпійська чемпіонка-1980 та віце-президент Української федерації гімнастики Стелла Захарова в інтерв'ю Tribuna.com поділилася думкою про можливу перемогу Жана Беленюка на виборах президента НОК України.

Чому ситуація повинна змінитися, якщо Беленюк стане президентом НОК?

«По-перше, у Жана вже підготовлена потужна програма, яка передбачає фундаментальні зміни і відкриває новий підхід до спорту в цілому, природно, з використанням кращого і передового досвіду провідних спортивних країн світу. А про програму Гутцайта ми взагалі не знаємо нічого і чи є вона взагалі».


«Друге. Жан як спортсмен відчув це пригнічення на собі і він знає, як реагує на це пригнічення спортивне співтовариство, і він чудово розуміє, що з таким підходом високих результатів не буде. Коли наша команда збирається, всі ці питання обговорюються. І найголовніше – це створити максимально прозору систему фінансування, де кожен буде розуміти скільки, коли і куди пішло коштів».


Ок, припустимо. Але Гутцайт залишається міністром, навіть якщо програє вибори президента НОК. Чому щось має змінитися?

«Я впевнена, що президент країни мудра людина. І думаю, що не вся важлива інформація зі сфери спорту до нього доходить. Ми сьогодні щосили, але все ж намагаємося цю інформацію донести. Щоб він почув нас, спортсменів, тренерів та функціонерів, які прославляють нашу країну Україну. Я сподіваюся, що цей меседж президент почує. Я впевнена в цьому. І міністр не пам'ятник, вічно стояти не буде. А ось що буде пізніше? Чи не плюнуть чи міністру в обличчя? Вибачте за цю грубість».


Нагадаємо, 17 листопада відбудуться вибори нового президента Національного олімпійського комітету України. Головними претендентами на посаду є Вадим Гутцайт та Беленюк.

Напередодні Беленюк викликав Гутцайта на дебати, які другий проігнорував.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: