Вчора 3
Сьогодні 4
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

Верняєв: «Деякі українські спортсмени відмовчуються про війну в нашій країні»

Титулований гімнаст – про підтримку путіна рашистськими атлетами
09 листопада 2022р. 15:40
Верняєв: «Деякі українські спортсмени відмовчуються про війну в нашій країні»
Олег Верняєв / Фото - Getty Images
Олімпійський чемпіон Ріо-2016 зі спортивної гімнастики Олег Верняєв в рамках проекту «Спортивний фронт» висловив свою думку про російських спортсменів.

російські спортсмени не лише мовчать про війну в Україні, але й подекуди активно підтримують режим путіна. Як гадаєте, чому вони продовжують виступати на пропагандистських концертах, передають нацистські вітання під час змагань? Вони сліпо вірять у так звану «спецоперацію» або бояться злочинного режиму путіна?

«Думаю, що дійсно сліпо вірять в так звану спецоперацію. російський спортивний гімнаст Іван Куляк заклеїв герб на формі буквою Z, через що його дискваліфікували. Вважаю, що за подібні речі потрібно взагалі вилучати людей зі спорту. Всіх російських і білоруських спортсменів, що підтримують повномасштабне вторгнення і риторику кремля, слід довічно дискваліфікувати».


«Швидше, вище, сильніше – разом» – нове гасло Міжнародного олімпійського комітету. Але росіяни і білоруси не дотримуються його. Очевидно, що ми не разом. До того ж, деякі українські спортсмени відмовчуються про війну. Маючи потужні аудиторії і друзів-іноземців, вони публічно не агітують про відсторонення росіян і білорусів. Вони хочуть всидіти на двох стільцях і друзями для країни-терориста залишитися, і в Україні зберегти своє ім'я».


також Верняєв поділився спогадами про своє рідне місто Донецьку.
Джерело: 1plus1.ua Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця