Зараз 3
Вчора 8
Сьогодні 3
Завтра 8
Розгорнути Згорнути

Верняєв порівняв виступи в німецькій Бундеслізі з турнірами збірних

Титулований гімнаст розклав все по поличках
21 жовтня 2023р. 13:00
Верняєв порівняв виступи в німецькій Бундеслізі з турнірами збірних
Олег Верняєв / Фото - Getty Images
Олімпійський чемпіон Ріо-2016 український гімнаст Олег Верняєв розповів про різницю між німецькою Бундеслігою і турнірами збірних команд.

«У всьому. У тому, що чемпіонат світу або Європи – це найвищі офіційні змагання, там ти уявляєш не тільки себе, але і свою країну, виступаєш за Україну. А тут просто виступаєш за клуб. Там така система, що іноді навіть не потрібно робити максимально складну програму: просто вийти і перемогти свого суперника, тому що ти знаєш, що суперник там не робить. Там не всі чемпіони світу або Європи: хтось робить дуже прості програми, і ти можеш просто вийти і зробити просту програму або спробувати обкатати нову. Це зовсім різні змагання: це офіційні за країну, а це як більше для досвіду».


«Крім того, в Німеччині така цікава система: не знаєш, коли будеш виступати. До змагань ти приблизно з командою вирішуєш, хто проти кого виступає. Там віч-на-віч виступають, і хто вищу оцінку отримує, той і перемагає. Але буває і так, що планують на одного гімнаста, він припускається помилки, а мене запускають на іншого. Тобто ти не знаєш, коли тобі скажуть виступати, тому завжди готовий. Це дуже крутий досвід для всіх наступних змагань».


Нагадаємо, що на клубному рівні Верняєв виступає в німецькій Бундеслізі за Саар. У суботу, 21 жовтня, в четвертому турі його клуб зустрінеться з франкфуртським Айнтрахтом на виїзді.

Раніше головний тренер чоловічої збірної України зі спортивної гімнастики Геннадій Сартинський розповів, як буде проходити підготовка команди до Олімпіади-2024
Джерело: suspilne.media Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів