Верняєв: «Російських та білоруських спортсменів, які підтримують повномасштабне вторгнення та риторику кремля, слід довічно дискваліфікувати»

Тим, хто підтримує терористів, не місце у міжнародній спільноті
03 листопада 2022р. 11:47
Верняєв: «Російських та білоруських спортсменів, які підтримують повномасштабне вторгнення та риторику кремля, слід довічно дискваліфікувати»
Фото: ТСН

Олімпійський чемпіон Олег Верняєв закликав назавжди відсторонити спортсменів, які підтримують російських терористичний режим:

З початком повномасштабного вторгнення тренування відійшли на другий план. З перших днів я почав волонтерити, як і деякі мої колеги, українські гімнасти. Близько 3 тисяч спортсменів та тренерів наразі боронять незалежність нашої країни. Понад 100 з них більше ніколи не повернуться додому. Наші тренувальні зали замовкнуть, але ми не повинні мовчати.

Ми не повинні замовчувати злочини росії проти України, як це роблять російські та білоруські спортсмени. Їхнє мовчання – це підтримка кривавого російського терору. А терористам не місце у міжнародному спорті. Я закликаю всіх громадян цивілізованого світу підтримати Україну на спортивному фронті.

Усіх російських та білоруських спортсменів, які підтримують повномасштабне вторгнення та риторику кремля, слід довічно дискваліфікувати.

Жан Беленюк закликав тиснути на Іран.

Джерело: 1plus1.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: