Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Гладун: «На ЧС хочемо показати, що гандбол в Україні існує навіть у такий важкий час»

Воротар нашої команди – про суперників на груповому раунді турніру
28 листопада 2023р. 14:24
Гладун: «На ЧС хочемо показати, що гандбол в Україні існує навіть у такий важкий час»
Марія Гладун / Фото - ФГУ
Воротар збірної України Марія Гладун в інтерв'ю телеканалу ДІм розповіла про значущість участі у чемпіонаті світу-2023 для команди, а також оцінила рівень суперників із групового раунду турніру.

Вітаємо із виходом у фінальну частину чемпіонату світу. Наскільки важливим є цей турнір у такий час для країни?

«Ми до цього йшли дуже довго. 14 років ми не мали можливості зіграти на чемпіонаті світу, зараз ми зможемо це зробити. Хочемо показати найкращий результат. Довго чекали і хочеться показати максимум, який ми можемо, і показати, що гандбол в Україні існує навіть у такий важкий час».


Суперниками збірної України за групою будуть збірні Бразилії, Іспанії та Казахстану.

«Бразилія та Іспанія це дійсно дуже сильні суперники з хорошими гравцями, які грають у Лізі чемпіонів та мають гарний досвід. Минулого вони були призерами чемпіонатів світу, тому це були нелегкі суперники. З Казахстаном ми налаштовуємося більше на них, бо лише три команди виходять із групи, тому ми розраховуємо, що маємо пройти Казахстан, це 100%, а там уже дивитимемося, як гратимемо. Тобто, звичайно, ніхто не говорить (про Бразилію та Іспанію): «Ой, ми їх не пройдемо». Ми все одно маємо показати бій із такими суперниками. Налаштовуємось психологічно, щоб показати світові: Окей, Україна може! Готуємось віддаватися на 100% – це наша робота».


Що для вас чемпіонат світу?

«Напевно, одна з мрій. Навіть важко було сказати, що ми зможемо. Але це сталося завдяки дівчатам завдяки спільній роботі завдяки тренерам усім, хто був присутній і причетний до цього. Я все одно не можу повірити, що ми їдемо туди, ті, що ми гратимемо на такому високому рівні. Це просто ейфорія».


У своєму першому матчі на ЧС, що відбудеться 29 листопада, команда Андронова зіграє проти збірної Бразилії. Початок – о 19:00.

Заявка збірної України до ЧС-2023.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця