Вчора 0
Сьогодні 0

«Історична перемога для нашої молоді». Капітан збірної України – про матч з Ізраїлем у кваліфікації Євро-2024

Українки мінімально обіграли аутсайдера квартету
01 березня 11:33

Капітан збірної України Ірина Компанієць висловилася про перемогу над Ізраїлем у відборі на чемпіонат Європи-2024:

Сьогодні – історична перемога для нашої молоді! Тому що, якщо хтось вважав, що в Україні гандбол помер, то сьогодні ми побачили, що це не так. Дуже талановита молодь! Кожна гравчиня боролася до останньої хвилини, останньої секунди цього матчу. Неочікувано було побачити таку гру від деяких молодих гравчинь, тому що це їхній перший матч. Міг бути страх, але ми побачили, що сьогодні нам є на що сподіватися.

Про свій гол, під час подвійного вилучення у збірній України

Я дуже щаслива, адже початок у мене був невдалий. І в захисті два перші голи забили через мене, та й в атаці я обіграла, але не забила. У цю вирішальну хвилину я була дуже спокійна і змогла забити такий гол.

Номінально домашній матч Україна – Ізраїль дивіться на телеканалі XSPORT. Початок – 2 березня о 19:00.

Джерело: handball.net.ua Олег Шумейко-молодший