Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Капітан збірної України назвала причину, через яку збірна України втратила шанси на вихід у плей-оф чемпіонату світу

Поразка у матчі з Чехією залишила українок за бортом вісімки найкращих команд планети
07 грудня 2023р. 17:19
Капітан збірної України назвала причину, через яку збірна України втратила шанси на вихід у плей-оф чемпіонату світу
Фото: Anze Malovrh/kolektiff

Капітан жіночої збірної України з гандболу Ірина Компанієць висловилася про результат матчу з Чехією на чемпіонаті світу-2023:

Ми налаштовувались на більш жорстку гру в захисті. Спочатку ми хотіли відштовхнутись від захисту, не давати їм закидувати. Головна наша задача була не дати їм втекти, щоб ми не отримали голи на спинах. Ми мали швидко повертатись в захист, грати проти їхніх крайніх. У підсумку, це у нас не вийшло.

У нападі було багато сумнівних кидків, влучали в стійки, такі кидки «без щастя». Отримали одразу голи у відповідь – тому був такий розрив. Потім ми зібрались, наздогнали їх, був розрив у один м’яч. І здавалось, що ось воно, у наших руках. І знову, достатньо було декількох помилок, аби відстати на 3-4 голи.

У атаці нам не вистачало гострих напівсередніх, Ірина Глібко. Таких, у кого кидок летить добре. Я про свою гру в нападі зараз взагалі не хочу казати, вона була на найнижчому рівні.

Юлія Андрійчук спочатку також в гру не потрапила, це було видно, адже не було гострих атак ззаду. Ми намагались лізти уперед, обігрувати. Але коли немає гостроти позаду, то не заграють ані півсередні, не кути.

Потім ми намагались зачепитись, але було вже пізно. Ми постійно скорочували розрив, доходило до 3-4 м’ячів – це був якийсь проклятий розрив. Не вистачило дотиснути трохи. Якби ми скоротили до двох, а тим більш, якби зрівняли, то вони би посипались, мені здається.

Ми показали не найкращу свою гру. Але найбільш прикро, що ми отримали сьогодні майже всі голи по центру, по центру захисту і на швидких атаках. Були моменти, коли ми блоком допомагали, але цього було недостатньо. Їхні півсередні кидали з вільною рукою, з 9 метрів.

На воротарів після сьогоднішньої гри не потрібно ображатись, розчаровуватись, що вони десь не зачепились, бо ми дозволяли кидати, а воротар не може закрити усі ворота сам.

Після першої гри на цьому турнірі (проти Бразилії) я постійно кажу дівчатам, що треба жорстко захищатися, не давати входити у зони. Так, у нас зараз трохи слабша атака, але ми можемо компенсувати це грою на швидких атаках як тільки у нас виходить гра у захисті.

У грі має бути хоча б одна сильна сторона. Нам треба зробити акцент на наш захист, допомогти воротарям, аби воротарі зачепились, бо у гандболі зараз воротар – це практично 80% гри. Якщо воротар не зачепився, то дуже важко далі грати – хід гри зовсім інший.

Звісно, нам ще треба влучати з задньої лінії – робити більше кидків. Тоді суперники будуть виходити на нас, і тоді ми зможемо грати з лінією та з кутами.

Мені здається, проти Голевової ми впорались на 60%. Натомість Маркета Єржабкова багато нам забила на переході. У неї цікава техніка: вона ніби все повільно робить, не поспішаючи, але потім вибухає. Але коли ми на неї виходили, вона нам не забивала голи. І шульга нам сьогодні не забила багато голів.

А Вероніка Мала сьогодні зробила свою роботу добре. Вона втікала, були моменти, коли ми бігли з нею, але впустили її, і одразу йшла передача, адже в них це відпрацьовано з воротарем.

Їхня основна воротарка – Петра Кудлачкова. Мені здається, ми свою задачу виконали, адже тренер її змінив, вона зовсім не зачепилась. Але друга воротарка Сабріна Новотна дуже добре зачепилась. Ми багато кидків у неї влучили. Здавалось би, висока воротарка, треба кидати під ноги, але вона все відбивала сьогодні. Крім цього у нас ще було багато влучань в стійки.

Нагадаємо, що збірна України втратила шанси на вихід до плей-оф ЧС-2023.

Джерело: handball.net.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця