23:00
live
Інформаційний марафон
00:50
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Волинський край-Університет - Збірна України U-17

Правий крайній збірної України: «У нас дуже сильна мотивація – показати, що таке Україна. І ми готові віддати все за нашу країну»

Данило Глушак – про майбутні контрольні матчі з Литвою
14 червня 10:25
Правий крайній збірної України: «У нас дуже сильна мотивація – показати, що таке Україна. І ми готові віддати все за нашу країну»
Данило Глушак / Фото - ФГУ
Правий крайній збірної України і литовського «Драгунас» Данило Глушак прес-службі ФГУ поділився очікуваннями від майбутніх контрольних матчів з Литвою, а також розповів про ставлення до українців дружньої країни.

«Я граю в чемпіонаті Литви з лютого 2021 року, виступаю за клуб «Драгунас» з міста Клайпеда. У Литві завжди було дуже позитивне ставлення до України, і коли напала росія і почалася широкомасштабна війна, всі були шоковані. Литовська Республіка підтримує Україну, допомагає фінансово. Також Литва розуміє: якщо Україна програє, хоча цього не буде, я впевнений сто відсотків – Україна переможе, то буде дуже погано всій Європі».


«Упевнений, що у нас буде хороша підтримка на іграх. Повторюся: Литва дуже підтримує Україну і всі чекають побачити ці ігри».


«Що стосується атмосфери в збірній України, все дуже раді бачити один одного в безпеці і здоровими, але при цьому ми не можемо не думати про те, що зараз відбуваються в нашій країні. Всі ми дуже переживаємо. Не всі гравці зараз в збірній, але у нас дуже сильна мотивація – показати, що таке Україна. І ми готові віддати все за нашу країну».


Напередодні головний тренер чоловічої збірної України з гандболу В'ячеслав Лочман назвав склад збірної України на збір в Литві і два товариських матчу проти місцевої команди. Ігри пройдуть 14 і 15 червня.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: