Сьогодні 0

Шебетіч поки не щебече. «Мотор» у справі програв «Веспріму», але і у справі залишається в зоні плей-офф

Чемпіон України не вистояв у виїзному поєдинку
29 листопада 2021р. 09:00

Друге коло групового турніру Ліги чемпіонів триває дзеркальним відображенням календаря першої половини дистанції. А значить - моторівцям вже через тиждень після сенсаційної домашньої перемоги (29:27) треба було тримати удар в Веспрі. По суті, не вийшло, але і відвертого виносу українського тіла теж не відбулося - 36:29 на користь розлючених угорців.

Мотор : Комок (3/30, 10%), В'юнік (4/13, 31%); Бохан (8/9), Пуховський (5/8), Козакевич (3/6), Васильєв (3/3), Горига (3/8), Малашінскас (2/3), Шебетіч (2ІС).в.).

Перші 20 хвилин рахунок на табло не визнавав різниці в два м'ячі однієї з команд. Причому саме моторівці виглядали більш зібраними і навіть натякнули, що можуть влаштувати другу серію запорізької виволочки.

На жаль, 10 хвилин гольового затишшя вмістили в себе ривок «Веспрема» (від 8: 9 до 16: 9) і задали матчу іншу тональність. В якійсь мірі відрадно, що, посипавшись, «Мотор» не збився на індивідуальні подвиги, а як міг, тримав дисципліну. Хоча вона і збоїла насамперед в грі в меншості.

Проте «Мотор» і так стрибнув вище голови, відкусивши два бали з чотирьох у «Веспрема». І ніхто б не засмутився, якби «група» завершилася б прямо зараз: віце-чемпіон Угорщини знаходиться на другий, «четвертьфінальної» рядку, а «Мотор» - на шостий, останній прохідний з плей-оффовскіх.

Звично деталь кожного моторівця.

Комок. Рано чи пізно повинен був відбутися збій. Він настав «пізно», у восьмому матчі. Лише три сейви і нетипово низький відсоток відображення.

В'юнік. Вийшовши з лавки, відразу зачепився за м'яч, відбивши стільки ж (4 кидка), скільки за весь сезон. Потім пропустив сім м'ячів поспіль, і повернувся на «банку».

Моліна. Зіграв краще себе самого домашнього розливу, що обнадіює. Вицарапал чимало м'ячів плюс відзначився двома блоками, яких в сучасному гандболі стає все менше і менше.

Малашінскас. Прекрасний матч. Завдяки Айденасу, «Мотор» зразково веде перехід. Сам же плеймейкер до десяти запорізьким ассистам додав 12 (!) В Веспрімі. Кожен другий м'яч запорожців - за участю Малашінскаса. І це при тому, що йому довелося відсидіти чотири хвилини штрафу.

Пуховський. Увірвався на майданчик вже на 8-й хвилині і відразу видав три з трьох. Єдиний, хто ніс в собі реальну загрозу після кидків через девятіметровой лінії.

Горига. Повний кікс в першому таймі (змусив завчасно підняти з лавки СуперБорю). Після 0/5 повернувся з холодною головою, закинувши три вірних м'яча. Зрозуміло, чекаємо більшого перш за все з задньої лінії.

Шебетіч. Взагалі повз. Найбільше помилявся і втрачав, нічого не закинув з далекої дистанції. Два голи тьмяніють на тлі загальної слабкої корисності.

Донцов. Піднявся раніше запланованого - на 12-й хвилині - і погасив провис хорватського легіонера. Переклав гру на лівий фланг, а самостійно погрожував тільки в другому таймі. Гарний гол - як оплата за терпіння. Загальні 1/3 навряд чи повернуть Влада в основу, але холодний душ Шебетічу у вигляді старту на «банку» після «Веспрема» виглядає логічним.

Бохан. Супер. Man of the team. Небезгрішний в обороні, але і там відзначився ефектними діями. Про атаку складно щось додати: 8 м'ячів (з дев'яти кидків) вивели його на перше місце серед бомбардирів в сезоні (35 голів). Крім того, за півтора сезону (22 зіграних матчу в «Моторе») наколотив вже 106 (!!!) М'ячів.

Васильєв. Ще одне світле пляма в команді. Дуже допомагає в обороні і другим темпом приносить бали в атаці.

Денисов Майже весь матч (58 хвилин) сидів на голодному пайку. Лівий кут відрізали в матчі з «Веспремом» - така реальність залежного виконавця першої лінії.

Касай. Всі матчі сезону в заявці, п'ята поява безпосередньо на паркеті. Зіграв півтори хвилини в другому таймі.

Козакевич. Чи не закинув два м'ячі з позиції і семиметровий. Тут, скоріше, питання до задньої лінії. Якщо не йде гра і потрібно палити час в меншості, чому б не довести м'яч до країв в стаціонарі?

Тютюнник. Вперше в сезоні вийшов на майданчик (в оборонному побудові) і лише втретє лігочемпіонівському антуражі після точкових появ з «Барсою» і «Ольборгом» на початку минулого сезону. Чим не міні-шанс поборотися за більше?

Турченко. Перший за чотири матчі в заявці вихід в сезоні. Гол «Барсе» в минулому сезоні пам'ятаємо, тепер запам'ятаємо і плюху «Веспрі». У нашого напівсереднього - величезний потенціал, і його демонстрація не за горами. Плюс за терпіння.

До Нового року «Мотору» належить провести два матчі: домашній з німецьким «Фленсбургом» (1 грудня) і виїзний з румунським «Динамо» (9 грудня). Якщо українці добудуть в них бали, то зроблять серйозну заявку на плей-офф, на який вони на даний момент заслуговують.