Вчора 0
Сьогодні 0

Це неймовірно. Збірна України в Рієці шокувала бронзового призера чемпіонату Європи

Підопічні Андронова мінімально обіграли команду Хорватії в відборі на Євро-2022
07 жовтня 2021р. 20:25
Хорватія - Україна / Фото - скріншот
У матчі 1-го туру кваліфікації жіночого чемпіонату Європи-2022 збірна України на виїзді сенсаційно переграла команду Хорватії.

Після першого тайму перевага господинь становило чотири м'ячі - 15:11. Однак після перерви неймовірна гра Ірини Глібко, Наталії Стрюковой і варта воріт гостей Юдіт Балог принесла свій результат.

23:22 - заслужена перемога українських гандболісток над бронзовим призером Євро-2020.

Відзначимо, що цей матч став першим для Віталія Андронова після його повернення на тренерський місток команди.

Євро-2022. Кваліфікація. Група 4

Хорватія - Україна 22:23 (15:11)

Хорватія: Скажений, Капітанович, Піевіч; Посавец (5), Крснік, Мічіевіч (8), Мілосавлевіч, Ерчіновіч, Л.Калаус (3), Д.Калаус, Єжич (2), Шимара, Лисяк, Дежич, Блажевич (4).

Україна: Балог, Гладун; Дмитрішин, Дябло, Маркевич (3), Прокопяк, Поляк, Мелекесцева (1), Воловник (1), Савчин (1), Смбатян (4), Стрюкова (3), Стельмах, Глібко (6), Левченко, Коновалова (4).

Турнірне становище (після 1-го туру) :

1. Франція - 2 очка.

2. Україна - 2

3. Хорватія - 0

4. Чехія - 0

Свій наступний матч відбору команда України проведе в Сумах 10 жовтня проти діючих олімпійських чемпіонок, збірної Франції. Цю зустріч дивіться в прямому ефірі XSPORT і на нашому сайті Початок - 18:00.