«Веспрем» взяв реванш у «Мотора»

Ривок в 9 голів в середині першого тайму приніс угорцям перемогу
25 листопада 2021р. 21:33

У матчі 8-о туру Ліги чемпіонів зустрічалися «Веспрем» і «Мотор».

Запоріжцям на початку матчу вдалося нав'язати господарям майданчика боротьбу. До середини першого тайму матч був рівним, мінімальна перевага в рахунку переходило від однієї команди до іншої. Але за рахунку 9: 8 «Мотор» ніби знітився. Угорці скористалися моментом і закинули 8 м'ячів поспіль у ворота Комка.

Після перерви гра знову йшла на зустрічних курсах. Але і в другій 30-хвилинці екватор матчу став більш вдалим часом для господарів. «Веспрем» довів перевагу до комфортних «+7», з яким зустріч і завершилася - 29:36.

Варто відзначити, що В'юнік непогано вийшов з лавки, але ось з реалізацією у гравців чемпіона України в цей вечір ладилося менше, ніж у суперників. Найрезультативнішим у складі «Мотора» став Бохан (8). Кращим бомбардиром матчу став Маргуч з 9-ю голами на рахунку.

Ліга чемпіонів. 8-й тур

«Веспрем» - «Мотор» 36:29 (18:13, 18:16)

«Веспрем» : Корралес, Цупара; Яхья Омар, Ненадіч, Македа, А.Нільссон, Лігетварі, Гашпер Маргуч, Лауге Шмідт, Штрлек, Лукач, Благотіншек, Мае, З.Іліч, Лека, Шіпош.

«Мотор» : В'юнік, Комок; Малашінскас, Пуховський, Денисов, Турченко, Моліна, Кравченко, Козакевич, Донцов, Шебетіч, Горига, Касай, Васильєв, Бохан, Тютюнник.

Турнірна таблиця групи B

Нагадаємо, в 7-му турі групового раунду Ліги чемпіонів «Мотор» в домашніх стінах переграв «Веспрем» (29:27).