Сьогодні 0

Збірна України програла Іспанії у своєму другому матчі на ЧС-2023

Заключну зустріч попереднього етапу синьо-жовті проведуть проти Казахстану
01 грудня 2023р. 23:18
Жіноча збірна України з гандболу програла Іспанії у другому матчі групи G чемпіонату світу-2023.

Іспанки швидко створили собі перевагу в рахунку і на перерву пішли з різницею у +4 голи – 16:12. У другому таймі Іспанія продовжила збільшувати рахунок та впевнено довела матч до перемоги.

Для збірної України це друга поразка на турнірі.

У турнірній таблиці команда Віталія Андронова перебуває на третьому місці, випереджаючи Казахстан за додатковими показниками.

Чемпіонат світу. Група G. 2 тур:

Іспанія – Україна – 32:20 (16:12)

Іспанія: Кампос, Ардеріус, Кастелланос, Ечеверріа, Сомаза, А.Гонсалес, Л.Гонсалес, Лопес, Гассама, Фернандес, де Паула, Перес, Прієто, Чапче, Аркос, М.Гонсалес

Україна: Гладун, Салтанюк, Балог, Маркевич, Соскида, Андрійчук, Прокопяк, Мелекесцева, Науменко, Когуч, Смбатян, Дяченко, Шукаль, Козак, Компанієць

Завершальний матч попереднього раунду синьо-жовті проведуть 3 грудня проти Казахстану. Команди розіграють місце в основному етапі турніру.

Нагадаємо, що у стартовій грі українки програли Бразилії.