Вчора 1
Сьогодні 2

« Донбас » в гостях розправився з « Дніпром », записавши собі ще одну перемогу в серії

У « щук » не залишилося права на помилку
04 квітня 2021р. 16:18
Донбас - Дніпро / фото - УХЛ

ХК « Донбас » добув чергову перемогу над Херсонським « Дніпром » в півфінальній серії плей-офф УХЛ. Поєдинок завершився з рахунком 8: 4.

Втретє в цій півфінальної серії « Донбас » видав переконливий початок гри, зумівши трансформувати свою перевагу в два голи. Віталій Лялька відкрив рахунок блискучим кидком в дев'ятку після виграного Микитою Буценко вкидання в зоні херсонцев.

А подвоїли рахунок донеччани граючи в більшості. Ближче до перерви після кидка Миколи Казаковцева в упор шайба просочилася між щитками Олександра Хомутова, а Євген Монс відправив її в ціль практично з лінії воріт. 2: 0 на користь « Донбасу » після першого періоду.

Другий період став ще більш вдалим для « Донбасу ». У цьому ігровому відрізку підопічні Чібірева відзначилися відразу чотирма закинутими шайбами.

До середини періоду Олександр Пересунько, Віталій Лялька, Який оформив дубль, і Єгор Журавльов, Який ефектно забив видали з дзвоном каркаса воріт херсонцев, довели справу до 5: 0 на користь « Донбасу ».

« Дніпро » замінив у воротах Хомутова на Владислава Гурко і майже відразу ж підсолодив собі гіркоту результату матчу голом від Антона Крисанова. Але до другої перерви донеччани встигли пробити і Гурко. Андрій Сігарьов чітко зіграв на добиванні – 6: 1 на користь « Донбасу ».

Третій період приніс відразу п'ять голів, але вони не вплинули на розподіл сил на льоду.

На перших секундах 20-хвилинки Щурсанов оформив дубль. У « Донбасу » миттєво це ж зробив Пересунько – 2: 7. Далі за справу в складі херсонцев взявся Олексій Янішевський. Після його двох точних кидків рахунок змінився на 4: 7. Але останнім гольове слово в поєдинку за собою залишив « Донбас ». Роман Кобельов поставив крапку в грі. 8: 4 – третя перемога донеччан в півфіналі.

Для виходу у вирішальну серію сезону донеччанам потрібно добути ще одну перемогу.