Сьогодні 2

« Донбас » знову програв « Рунгстеду » в Лізі чемпіонів

В основний час матчу чемпіон України відігрався з рахунку 1: 3
11 вересня 2021р. 23:06

Чемпіон України « Донбас » програв датському « Рунгстеду » в матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Донеччани пропустили вже на першій хвилині зустрічі і до кінця стартового періоду так і не відігралися. В середині другої двадцатімінуткі господарі зміцнили свою перевагу, проте в цей раз підопічні Павла Мікульчіка знайшли чим відповісти і зусиллями Медведєва швидко одну шайбу відквитали.

У третьому періоді « Донбас » знову дуже швидко пропустив. До своєї честі, чемпіон України знайшов резерви і вже до середини двадцятихвилинки зрівняти рахунок в матчі. По голу оформили пересунько і шахраїв.

Під завісу основного часу підопічні Мікульчик отримали більшість, в ході якого створили кілька класних моментів, але не реалізували їх. Гра перейшла в овертайм, де « Донбас », вже за класичним для себе сценарієм в цьому матчі, пропустив швидку шайбу, яка, відповідно, принесла « Рунгстеду » перемогу.

Таким чином, « Донбас », як і в київському матчі, Поступився « Рунгстеду », з тією лише різницею, що в « Палаці спорту » український колектив програв в серії буллітів.

Ліга чемпіонів. Група G. 4 тур:

« Рунгстед » ( Херсхольм, Данія ) – « Донбас » ( Донецьк, Україна ) 4: 3 ВІД ( 1: 0, 1: 1, 1: 2, 1: 0 )

4: 3 – Густафссон – 60:29.

« Рунгстед »: Грубак ( Ларсен ), Бергхольт-Дейлі, Бьеррум-Густафссон-Розенталь, Йенсен-Рондбьерг, Пісон-Ольссон-Андрессон, Меллер-Гаммелгаард, Мадсен-Грін-Хансен, Бак, Сорен

« Донбас »: Макаров ( Воріс – 33: 10 ), Ногачов-Желдаков, Лялька-Туркін-Медведєв, Смерек-Жульдіков, Шишлянніков-Бірюков-Сігарев, Пангелов-Юлдашев-Соколовський, Стефанович-Прецов

У паралельному матчі лідер групи « Клагенфурт » розгромив « Руан » 4: 0. Після чотирьох турів « Донбас » за рахунок кращої різниці шайб займає друге місце в квартеті. Попереду у команди Мікульчик два матчі проти « Клагенфурта ».