Сьогодні 0

« Кременчук » в матчі з дев'ятьма шайбами розгромив « Білий Барс »

До хет-трику Скуматова по дублю додали Деніскін і Гриценко
10 вересня 2021р. 21:56

В рамках заключного матчу другого ігрового дня на Kremenchuk Open Cup зійшлися « Кременчук » і « Білий Барс ».

Незважаючи на те, що « Білий Барс » почав поєдинок набагато активніше своїх опонентів, але реалізувати свої моменти вони не зуміли. А ось « Кременчук » двічі по ходу першого періоду відзначився в воротах « барсів » – на старті періоду рахунок відкрив Тимур Гриценко, А під завісу двадцатімінуткі гол на свій рахунок записав Павло Скуматов.

У другому періоді кременчужане не зменшили оберти, прошив ворота Ярослава Суліми ще раз. Однак, після третього пропущеного голи білоцерковци не на жарт активізувалися і змогли відіграти одну шайбу – Данило Тищенко позбавив Андрія Філіненко шансу на « сухар ».

На екваторі третього відрізка зустрічі « Білий Барс » зусиллями Назара Собко скоротив розрив до мінімальних 3: 2, але вже через хвилину Павло Скуматов зробив дубль і повернув « городянам » перевага в дві шайби. До кінця періоду кременчужанам вдалося ще три рази відзначитися в воротах противника, довівши рахунок до впевнених 7: 2 і здобувши другу перемогу на турнірі.

Відзначимо, що « Сокіл » « посуху » обіграв « Маріуполь » в першому матчі другого дня турніру.

Завтра, 11 вересня, « Кременчук » і « Сокіл » розіграють золото Kremenchuk Open Cup.

« Кременчук » – « Білий Барс » 7: 2 ( 2: 0, 1: 1, 4: 0 )

« Кременчук »: Філоненко ( Гордюшин ); Яковлєв - Богачонок, Глухов - Григорян, Грицьких - Товстушко, Тимофєєв - Горлушко; Коробов - Скуматов - Денискін, Созонов - Кошелев - Нікулін, Градусов - Гриценко - Ворона, Савицький - Серанов - Сибилевич.

« Білий Барс »: Суліма ( Полгородник ); Грицюк-Гребеник, Ядловський-Дахновський, Будько - Козловський, Собко-Кисельов; Бородай - Качан - Куцевич, Попережай - Брага - Удовіченко, Койда - Андрющенко - Тищенко, Собченко - Баглай.

Нагадаємо, що турнір за участю « Білого Барса », « Сокола », « Кременчука » і « Маріуполя » транслює телеканал XSPORT + і портал XSPORT.ua.

Джерело: uhl.ua Олег Шумейко-молодший