Розгорнути Згорнути

« Сокіл » знищив « Маріуполь » на Kremenchuk Open Cup

Столичний клуб закинув азовцям п'ять безмовних шайб
10 вересня 2021р. 18:10

У Кременчуці триває передсезонний турнір Kremenchuk Open Cup – в рамках стартового матчу другого ігрового дня « Маріуполь » зустрівся з « Соколом ».

« Сокіл » після розгромної перемоги над « Білим Барсом » почав матч активніше свого опонента, відкривши рахунок в матчі вже на другій хвилині зустрічі зусиллями Олександра Павленко. Однак уже до середини періоду команди вирівняли гру, створюючи небезпечні моменти. Здавалося, що на перерву команди підуть з мінімальною перевагою киян, але « Маріуполь » підвела дисципліна – кияни з потужним кидком Віктора Андрущенко реалізували більшість і подвоїли перевагу « Сокола ».

Другий період кияни почали за сценарієм першого – вже на четвертій хвилині новачок « Сокола » Михайло Рибалко зробив рахунок 3: 0 на користь київського клубу. Після третьої пропущеної шайби Сергій Вітер змінив в воротах Дениса Короваева на молодого Максима Дуве. Однак навіть зміна голкіпера не врятувала « Маріуполь » від пропущених шайб – під завісу періоду спочатку Данило Давидов, А потім Антон Рубан збільшили рахунок до 5: 0 на користь киян.

У третій двадцатімінутке при всіх спробах команд збільшувати рахунок на табло – він так і залишився тим самим, завдяки відмінній роботі Максима Дуве і Дмитра Кубріцого.

« Маріуполь » – « Сокіл » 0: 5 ( 0: 2, 0: 3, 0: 0 )

0: 1 - Павленко, 1:28.

0: 2 - Андрущенко ( Михнов, - больш. ), 16:53.

0: 3 - Рибалко ( Михнов, - больш. ), 23:40

0: 4 - Давидов ( Михайло Сімчук, Хайруллов ), 33:14.

0: 5 - Рубан ( Смирнов ), 34:29.

« Маріуполь »: Короваев ( Дуве ); Дорофеев-Алексеєв, Кудряшов - Герцик, Лисенко - Олендаренко, Зуєв - Матусевич; Калейниковас - Кудрін - Казаковцев, Бабинець - Лизин - Благой, Мілехін - Мазур - Щербатов, Кірюшенков - Ружників.

« Сокіл »: Кубрицький ( Оганджанян ); Логач - Алексєєв, Хайруллов - Рибалко, Платонов - Лєтов, Сисак; Рубан - Смирнов - Міхнов, Елісеенко, Тихомиров - Павленко, Гончаренко - Панченко - Андрущенко, Коржілецкій - Сімчук - Давидов.