Сьогодні 2

« Кременчук » впевнено обіграв « Краматорськ »

Ворона і Созонов оформили по дублю
19 вересня 2021р. 16:42

В рамках регулярного чемпіонату Української хокейної ліги « Краматорськ » будинку програв « Кременчуку » з рахунком 2: 5.

Господарі перші відкрили рахунок після того як Андрій Жвачкін виринув за спинами захисників і роздрукував ворота. В кінцівці періоду Олексій Ворона відновив паритет.

У другому періоді Дмитро Сазонов кидком в дотик вивів « Кременчук » вперед. Потім Ворона оформив дубль після передачі через воріт від Тимофія Савицького.

На початку третього періоду Сазонов оформив дубль. але незабаром Валентин Сірченко з « Краматорська » скоротив відставання, підставивши ключку після кидка Павла Тарана. У кінцівці матчу господарі зняли воротаря, і Олександр Коробов забивав вже в порожні ворота.