Сьогодні 2

« Кременчук » вирвав перемогу у « Краматорська » на останніх хвилинах матчу

У впертій боротьбі городянам вдалося вийти вперед
20 серпня 2021р. 22:35

Сьогодні, 20 серпня, товариський матч провели « Краматорськ » і « Кременчук ». Нагадаємо, що жовто-чорним вдалося обіграти чинного чемпіона України ( 2: 1 ПБ ), а городяни були змушені поступитися в другому матчі « Соколу » ( 3: 5 ).

Відкрили рахунок в грі кременчужане, закинувши шайбу на першій хвилині матчу - з передачі Коробова відзначився Артем Дубінін. « Краматорськ » заворушився і почав створювати моменти для реалізації, але опонент діяв чіткіше, що призводило лише до небезпечних моментів біля воріт господарів. У другій половині періоду, граючи в форматі 4 на 4, кременчужане подвоїли рахунок - потужним кидком Всеволода Товстушко шайба відскочила від штанги і потрапила в ворота. Але господарі не віддали кермо влади і закинули гол в роздягальню « Кременчуку » у виконанні Миколи Столяренко.

У другому періоді обидві команди не хотіли поступатися, але все-таки більше свої володіння довелося відстоювати Кирилу Кучер. « Краматорськ » активно грав в зоні суперника у другій частині періоду. Порівняння рахунку хотіли і вболівальники, з трибун звучало наполегливе « Шайбу! ». І команда виконала прохання, швидко розігравши шайбу на вкиданні - Андрій Жвачкін точним кидком прошив ворота Горєлова. На перерву команди пішли з рахунком 2: 2.

У третьому періоді команди намагалися вийти вперед, але шайба не йшла в ворота. До останніх хвилин заключної третини суперники не могли визначити лідера, але на останній хвилині Басків з передачі Созонова прошив Кучера. Перемогу здобув « Кременчук » з рахунком 3: 2.

« Краматорськ » - «Кременчук» 2: 3 ( 1: 2, 0: 1, 1: 0 )