«крижані Вовки» – « Білий Барс » 4: 3 ( 2: 1, 1: 2, 1: 0 )

1: 0 Сурін ( Ш. Хеффернан, Жигалов ), 6:14;

2: 0 Маландін ( Калиничов, Карпов ), 6:50;

2: 1 Петрошенко ( Пойманов, Брага ), 9:13;

3: 2 Фурсенко ( Логач, Пойманов ), 34:26;

3: 3 Ружників ( Даниленко, Гребеник ), 38:16;

4: 3 Анкудінов ( Сурін, Ш. Хеффернан ), 45:54;

воротарі: Стельмах – Безхлібний

огляд матчу

В останньому матчі регулярного чемпіонату УХЛ « Крижані Вовки » обіграли « Білий Барс » з рахунком 4: 3.

« Вовкам » вдалося відкрити рахунок на початку матчу після того як Сергій Сурін результативно завершив розіграну з шийному Хеффернаном і Микитою Жигаловим комбінацію. Потім в наступній атаці господарі подвоїли рахунок після кидка Кирила Маландіна.

Пропущені шайби розбудили гравців « Білого Барса » і через кілька хвилин Вадим Петрошенко скоротив відставання.

У другому періоді Андрій Анкудінов збільшив відрив господарів. Але перед тим як зарахувати шайбу арбітри переглянули відеоповтор. Незважаючи на зусилля « Волков », їм не вдалося утримати перевагу до перерви – спочатку Павло Фурсенко скоротив відставання, а потім Назар Ружников зовнішньої сторойной ключки зрівняв рахунок.

У третьому періоді Анкудінов оформив дубль, і приніс « Крижаним Вовкам » перемогу.