Вчора 1
Сьогодні 0

« Маріуполь » розгромив « Білий Барс » і добув першу перемогу на Kremenchuk Open Cup

Дубль на свій рахунок записав Володимир Чердак
11 вересня 2021р. 15:24

Заключний день на Kremenchuk Open Cup своїм матчем відкрили « Маріуполь » і « Білий Барс », які зазнали поразки в перших двох матчах турніру.

« Маріуполь » вийшов на матч з настроєм добути свою першу перемогу на турнірі, що відразу відобразилося і на табло – ще до 10-ї хвилини « чайки » зусиллями Микити Мілехіна і Марка Калейниковаса зробили рахунок 2: 0 на табло в свою користь. До кінця періоду « Маріуполь » зміг ще двічі відзначитися в воротах Ярослава Суліми – по голу на свій рахунок записали Ілля Олендаренко і Еліезер Щербатов. Таким чином, на перерву команди пішли з більш ніж впевненим перевагою номінальних гостей.

Після перерви « Білий Барс » зібрався з силами – білоцерковский клуб став більш надійно діяти в обороні і більш впевнено в атаці. « Барси » змогли створити кілька моментів біля воріт « чайок », але забити так і не зуміли. А в другій половині періоду спрацювало правило: « Чи не забиваєш ти, забивають тобі » – Горище зробив дубль, ще по голу на свій рахунок записали Луговий і Кудрін, Зробивши рахунок 9: 0 на табло і знявши питання про переможця матчу.

У третьому періоді хоч маріупольці не зменшили оборотів своїх атак, але ще раз прошити ворота « Білого Барса » у « чайок » так і не вдалося – білоцерковци не дозволили противнику збільшувати рахунок на табло. Проте, за підсумками матчу « Маріуполь » добув першу перемогу на турнірі, зайнявши на ньому третє місце, а « Білий Барс » без набраних очок закріпився на останньому рядку.

Золото передсезонного турніру Kremenchuk Open Сup розіграють « Кременчук » і « Сокіл » вже сьогодні, 11 вересня, о 15:00. Пряма трансляція зустрічі буде доступна на платформі XSPORT.ua.

« Білий Барс » – « Маріуполь » 0: 9 ( 0: 4, 0: 5, 0: 0 )

0: 1 Мілехін ( Бабинець ), 1:01,

0: 2 Калейніковас ( Щербатов, Алексєєв ), 3:21;

0: 3 Олендаренко ( Бабинець, больш. ), 15:24;

0: 4 Щербатов ( Калейниковас, Алексєєв, больш. ), 18:28;

0: 5 Лизин ( Щербатов ), 29:06;

0: 6 Горище ( Лизин, Казаковцев ), 29:41;

0: 7 Луговий ( Матусевич, Кірющенков ), 30:39;