Вчора 0
Сьогодні 0

« Сокіл » обіграв « Білий Барс » і зберіг можливість закінчити регулярний чемпіонат на 2-му місці

Три шайби в третьому періоді вирішили результат зустрічі
14 березня 2021р. 15:28

У матчі 42-го туру регулярного чемпіонату УХЛ « Сокіл » обіграв « Білий Барс » з рахунком 4: 1.

Початок першого періоду, як і очікувалося, пройшло в рівній боротьбі. Ніхто з команд особливо не хотів ризикувати, хоча вже на першій хвилині кияни залишилися втрьох на льоду, але як не намагалися підопічні Буценко реалізувати більшість, їм це зробити не вдалося. Що не вийшло у білоцерковчан, ближче до кінця ігрового відрізка змогли зробити « прнаті » − Павленко реалізував більшість і вивів свою команду вперед. Проте, вже через хвилину рахунок на табло став нічийним – бабинець засмутив Кубрицького.

У другій 20-хвилинці команди не порадували своїх уболівальників покинутими шайбами. Однак, найбільш « гарячими » вийшли останні хвилини періоду, коли спочатку в штангу потрапив Благой, А через пару секунд Німенко міг виводити свою команду вперед, але форвард « ппернатих » не зміг переграти півмістельника.

У заключному періоді підопічні Шафаренко помітно додали, що незабаром реалізували в занедбані шайби. Спершу Німенко реалізував друга більшість, а через п'ять хвилин Кузьменко зробив рахунок 3: 1 на користь « ппернатих ». Точку в матчі поставив Міхнов, Який намагався прострелити на дальню штангу, але шайба рикошетом від кравця влетіла в ворота – 4: 1 на користь « Сокола ».

У минулому матчі « Сокіл » обіграв « Крижаних Волков ».