« Кременчук » – «Сокіл» 1: 2 ( 0: 0, 1: 2, 0: 0 )

0: 1 Кузьменко ( Михнов ), 26:06

1: 1 Денискін ( Корів, Дубінін ), 30:11 ГБ

1: 2 Смирнов ( Бєлінський ), 35:14 ГБ

воротарі: Новицький – Дубровський

У Кременчуці в рамках першого матчу півфінальної серії плей-офф УХЛ київський « Сокіл » обіграв господарів з рахунком 2: 1.

Команди почали матч обережно, намагаючись особливо не помилятися. Про це говорить і відсутність фолів в цій двадцятихвилинці.

Всі головні події в матчі пройшли в другому періоді. Спочатку гравці « Кременчука » створили справжній навал на ворота гостей, але героєм епізоду став Дубровський, Який навіть після втрати ключки рятував команду. Коли ж чемпіони України занадто захопилися атакою, то пропустили « контрудар » – Кузьменко виявився вільним біля воріт Новицького і з близької відстані проштовхнув шайбу в ціль.

Потім вже розслабився « Сокіл » і виявився в меншості. Відмінно цю можливість використовував зрівняв рахунок Деніскін.

Здавалося, що для господарів нічого не віщувало біди, але за лічені хвилини після взяття воріт Дубровського у них виявилося на одного гравця менше. І за 6 секунд до завершення більшості Смирнов вивів киян вперед.

У третьому періоді « Кременчук » намагався відігратися, але самовіддана гра в захисті і подвиги Дубровського їм в цьому завадили. До того ж господарів стримували небезпечні контратаки київської молоді.

Друга гра серії також відбудеться в Кременчуці і її в прямому ефірі покаже XSPORT.