Сьогодні 1

« Сокіл » став тріумфатором Kremenchuk Open Cup-2021

В останньому матчі турніру кияни обіграли « Кременчук »
11 вересня 2021р. 18:05

В рамках матчу за золото передсезонного турніру Kremenchuk Open Cup зійшлися « Кременчук » і « Сокіл », які за два перший ігрових дні добули по дві перемоги з однаковою різницею занедбаних і пропущених шайб.

Перший період команди очікувано почали досить акуратно, придивляючись до свого опонента. Саме тому з підсумку першого періоду на табло горіли нулі.

Однак, вболівальники недовго чекали занедбану шайбу – вже на першій хвилині другого періоду Сергій Нікулін в меншості прошив архітектура Оганджаняна, Відкривши рахунок в матчі. « Сокіл », в свою чергу не став пасти задніх і фактично відразу зусиллями Антона Елісеенко зрівняв рахунок, а потім з дублем Андрія Міхнова, Якому двічі асистував Антон Рубан, Вийшов вперед – 1: 3 на табло.

На страті третьої двадцатімінуткі « Сокіл » збільшив відрив в рахунку до 4: 1 – сольний прохід реалізував Денис Гончаренко. Однак, « Кременчук » не збирався віддавати перемогу київському опоненту і Дмитро Созонов скоротив відставання від « соколят ». Проте, зрівняти рахунок і перевести матч в овертайм у « городян » так і не вийшло і навіть шостий польовий гравець не допоміг кременчужанам перевести поєдинок на свою користь. А ось « Сокіл » зумів скористатися порожніми воротами противника – Тихомиров поставив фінальну точку в цьому матчі і приніс киянам перемогу на передсезонному турнірі.

« Кременчук » – «Сокіл» 2: 5 ( 0: 0, 1: 3, 1: 2 )